Tegs <XMP> attēlo konteinera saturu «kā ir» un izmanto tam vienāda simbolu platuma šriftu. Kāmēr tegs <XMP> nav aizvērts, visi tegi tā iekšienē tiek attēloti kā parasts teksts.
Izmantojot tegu <NOBR>, kurš aizliedz teksta pārnešanu jaunā rindā, ar tega <WBR> palīdzību var norādīt pārlūkam to vietu, kur atļauts veikt teksta pārnešanu jaunā rindā, ja to prasa primārā elementa platums.
Tegs <VAR> tiek izmantots, lai izceltu tekstā datorprogrammu mainīgos lielumus. Pārlūki parasti tekstu konteinerā <VAR> attēlo kursīvrakstā (slīprakstā).
Tegs <UL> izveido marķēto sarakstu. Katram šāda saraksta elementam jāsākas ar tegu <LI>. Ja tegam <UL> tiek izmantota stilu tabula, tad elementi <LI> pārmanto tā īpašības.
Uzstāda web-dokumenta virsrakstu (nosaukumu). Pats elements <TITLE> nav šī dokumenta daļa un netiek tiešā veidā attēlots web-lapā. Operētājsistēmā Windows virsraksta teksts tiek attēlots pārlūka loga augšējā kreisajā stūrī
(zīm. 1). Pieļaujams izmantot tikai vienu tegu <TITLE> dokumentā un izvietot to konteinerī <HEAD>.
Elements <THEAD> paredzēts vienas vai
vairāku rindu glabāšanai, kuras tiks attēlotas tabulas augšdaļā
(sākumā). Tegam <THEAD> kodā
jāatrodas pirms tega <TBODY>. Tabulā atļauts izmantot tikai vienu elementu <THEAD>.
Tegs <TH> paredzēts, lai izveidotu speciālu šūnu tabulā, kura tiktu noteikta kā "virsraksta" jeb "galvgaļa" šūna. Tekstu tādā šūnā pārlūks parasti attēlo treknrakstā un izlīdzina pēc centra. Tegam<TH> jāatrodas konteinerī <TR>, kuram savukārt jāatrodas tega <TABLE> iekšienē.
Elements <TFOOT> paredzēts vienas vai vairāku rindu glabāšanai, kuras tiks attēlotas tabulas apakšdaļā (beigās). Kaut arī tegam <TFOOT> kodā jāatrodas pirms tega <TBODY>, pārlūki tā saturu attēlos pašās tabulas beigās.
Tabulā atļauts izmantot tikai vienu elementu <TFOOT>.